aktuality

Kréta s Terkou a cvičením

Moře, pláž, cvičení, koktejly, přátelství, pohoda, pokec a něco navíc

A teď si představ, že se ráno probudíš v krásném pokoji v luxusním hotelu. Vyspaná do sytosti v pohodlné posteli. Přikrytá peřinou nadýchanou jako obláček.

První, co budeš řešit, nebude to, co potřebují ostatní – děti, manžel, přítel, šéf nebo tvoje domácnost a práce, ale to, co pohodlného a slušivého si oblečeš, po ranním osvěžení v moři, na ranní cvičení a co dobrého si následně vybereš k jídlu a pití v krásné restauraci, kde budeš moci ochutnat cokoliv na co budeš mít právě teď chuť. Každé sousto si budeš vychutnávat
vědomě a s radostí, žádný uhoněný sprint u kuchyňské linky a dojídání zbytků po dětech.
Dopoledne budeš mít možnost se na krátkou chvíli zastavit při workshopu sama se sebou a uvědomit si věci, na které nemáš ve stereotypu všedních dní čas. Pomohou nám k tomu techniky jako je mindfullness, práce s dechem, vedená meditace, tanec a další.
Po relaxu na pláži nás bude čekat oběd. Já se ze všeho nejvíc těším na řecký salát, na co ty?
Odpoledne si na pláži nebo u bazénu uděláš čas s knížkou jen pro sebe a nebo si s kámoškou zajdeš na koktejl, nebo dva nebo tši? 😀 A nebo si prostě jen užiješ tady a teď, tak jak tobě se zrovna v tu danou chvíli bude chtít.
Večer si v krásných šatech užijeme společnou večeři a po ní nás čeká společný sdílecí kruh s kartami, každý večer na jiné téma. Kouzla se totiž dějí, když si to dovolíme.
„Moc se těším, že si vybereš mě jako průvodce, ať už poselstvími
shora, nebo po krásách ostrova, na kterém jsem žila a pracovala a ráda Ti ukážu to nejkrásnější.
Takže pokud jsi doteď váhala a nebyla si jistá, zda je to pro tebe to pravé, neváhej. Pojď do toho s námi. Je to to ONO, na co už dlouho čekáš. Je to ten dílek do skládačky tvé duše, která je připravena na
další krok blíž k životu v radosti, lásce a spokojenosti.“
Dokázala sis to představit? Už se tam vidíš? Už přemýšlíš, které plavky a šaty si sbalíš do kufru a které lehátko na pláži nebo u bazénu bude to tvoje?
Tak to je skvělá zpráva, protože COKOLIV SI DOKÁŽEŠ PŘEDSTAVIT, MŮŽEŠ TAKY ZAŽÍT!
Protože kdyby slavní vynálezci zůstali jen v představách, nesvítíme si dnes žárovkou a vozy pořád tahají koňská spřežení. Ale ty dobře víš, že je to jinak a jako společnost jsme ušli velký kus cesty, ale i ten velký kus začal jednoho dne jedním malým odvážným, nezvyklým krůčkem. I oni měli pochybnosti, stejně jako ty. Ale udělali ten krok vpřed.
Stejně tak i ty můžeš začít investicí do sebe, do svého času, do své pohody. Protože kdy
jindy, když ne teď? Kdy jindy si to dovolíš, když ne teď v říjnu s námi. Cena je 23.333 Kč,- a je platná do konce března, potom se opět zvýší.
Jak dlouho budeš ještě čekat na až, až, až… Tak nečekej na až a pojeď s námi. 8.října
odlétáme na nádherný řecký ostrov Kréta, budeme tam celý týden a užijeme si to
maximálně. Opečujeme tělo, mysl i duši. A vrátíme se zase o kousek víc samy sebou.

Nemusíš rozbít hned prasátko, po rezervaci stačí záloha a platí se na tři splátky, první do 31.03.2023 (7.000,-Kč), druhá do 31.04.2023 (7.000,-Kč) a doplatek 31.07.2023.

Pro více info či registraci pište na: info@fit22.cz

Teším se na Vás!

Tereza

Dárkový voucher

V našem studiu lze zakoupit dárkový voucher, který stačí aktivovat do 2 měsíců od jeho zakoupení! Výše kreditu je možná dle platných cen na našem webu (záložka ceník) v závislosti na zvolený tip kreditu se všemi jeho výhodami!

Dárkový voucher lze zakoupit na recepci studia případně objednat emailem jeho elektronickou podobu.

Voucher lze také zakoupit v plné hodnotě pouze jedné lekce jako třeba dárek kamarádce 😊. Případně na lekce 2 nebo maximálně 3. Pak je hodnota přesně v ceně objednaných lekcí.

Každé pondělí od 19.30 otevřená lekce ANIMAL FLOW s Petrou Pravencovou!

  • Animal Flow je fitness systém navržený osobním trenérem Mikem Fitchem.
  • Pohyb je navržen tak, aby zlepšil pohyblivost, sílu a vytrvalost, ale může také sloužit jako meditace.
  • Animal Flow s použitím pouze tělesné váhy je plynulý způsob pohybu, který může zvýšit sílu, stabilitu a pohyblivost.

A právě ANIMAL FLOW je UNIKÁTNÍ způsob, jak rozhýbat tělo ve všech směrech i úhlech, jak zvýšit mobilitu, koordinaci pohybů a jak procvičit svaly, které roky zahálely. A nudit se při tom rozhodně nebudete.

Tato lekce nelze hradit kartou Multisport!

Od 28.02.2022 H.E.A.T. PROGRAM v našem studiu !!!

Fitness program H.E.A.T. (H igh E nergy A erobic T raining) vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu – chůze.

Prostřednictvím tohoto programu zlepšíš fyzickou kondici, zhubneš, posílíš kardiovaskulární systém. H.E.A.T. lze využít i v přípravě sportovců ke zlepšení kondice nebo např. k rychlejší regeneraci.

Cvičení probíhá za doprovodu motivující hudby, používají se různé techniky chůze. Vzhledem k tomu, že se do pohybu zapojují i paže, jde o komplexní cvičení celého těla.

H.E.A.T. Program je vhodný pro VŠECHNY bez rozdílu. Chůze totiž není tak náročná jako běh a nezatěžuje klouby. Pozitivně působí na oběhový systém, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a optimalizuje krevní tlak.

Od 17.1.2022 přijímáme kartu Multisport jako formu úhrady v našem studiu.

Platit tímto způsobem lze všechny lekce z našeho rozvrhu v délce trvání 55/60 minut. Pokud by se to na některou ze speciálních lekcí nevztahovalo, bude zřetelně označena.

Úhrada lekce bude umožněna po předložení karty společně s dokladem totožnosti.