Instruktoři

Hana Balnerová

Zdravím všechny sportovní nadšence,

jmenuji se Hana Balnerová, instruktorkou Body formu jsem 25 let a vždy když se objevila nějaká cvičební novinka nebo pomůcka, tak jsem do toho šla. Dále jsem fitness trenér II. a III. třídy a díky těmto všem zkušenostem jsem se pustila do kruhových tréninků.
Je zde vše propojeno – síla, dynamičnost, pestrost a tu správnou tečku tomu dává hudba, která dokáže výborně motivovat.
Zapojí se celé tělo, výborně se spaluje, ale zároveň i zpevňuje. Zásoba cviků je obrovská a i samotné provedení kruhového tréninku může mít více podob. Pracujeme jak s pomůckami, tak i s vlastní vahou. Myslím, že jsem Vám to nejdůležitější představila a teď se budu jen těšit na Vaší účast a chuť pustit se do toho.

Jana Maradová

Lektorka Těhotenské jógy a Jógy pro zdraví
Jóga provází můj život v různých vlnách již 10 let a protože mi pomohla na fyzické úrovni s bolestí zad a na dušení vrátit se sama k sobě, tak jí ráda předávám dále. Nejraději se věnuji těhotným ženám a také lidem, kteří chtějí kompenzovat své sedavé zaměstnání. Jsem věčná optimistka a věřím v zázraky našeho těla, které se dokáže skrze pohyb a zdravý životní styl léčit 🙂
Kromě jógy se věnuji svým dvěma malým princeznám, práci na zahradě a pokud je to možné, tak i mému milovanému cestování. Těším se na vás při naší společné jógové praxi! Jana
Těhotenská jóga:

Jóga provázela obě má těhotenství a pomohla mi se celkově zklidnit, naladit na miminko a zejména mě díky jejímu pravidelnému cvičení tolik nebolela záda, a proto její benefity ráda předávám těhotným ženám při svých hodinách.

Lekce, kterými maminky provázím jsou celkově jemné, zaměřené na vědomý pohyb, na dechová cvičení a relaxaci. Během jógové praxe se obvykle věnujeme uvolnění napětí v zádech, protažení, posílení a oživení celého těla.

Před lety jsem propadla kouzlu léčivých zvukových nástrojů, takže se během našich lekcí můžete těšit na zvonkohru, příjemné bubínky nebo zvuky tibetské mísy. Lekce vždy přizpůsobuji aktuálnímu stavu žen a jejich potřebám a přáním, co chtějí během hodiny procvičit. Mým hlavním cílem jsou usměvavé a odpočaté maminky:-)

Jóga pro zdraví:

Své běžné pracovní dny trávím z velké části u počítače a proto si během dne hledám možnosti, jak se protáhnout a ulevit svým zádům. Jóga je mi v tom skvělým pomocníkem a jsem moc ráda, že mohu své poznatky předávat i lidem na podložkách při svých hodinách zdravotní jógy.

Lekce jsou zaměřené na vědomé vnímání svého těla, na protahovací a posilovací asány, které pomáhají tělo držet ve formě. Během jógové praxe si společně osvojíme správné pohybové návyky, bezpečný vstup do pozic i vnímání přiměřené výdrže v asánách. Ráda do hodin zapojuji i práci s dechem a relaxační techniky, které doprovázím na mé oblíbené zvukové nástroje, jako jsou zvonkohra nebo mediační bubínek. Přijďte udělat něco pro své zdraví, těším se na vás:-)

Tereza Pleštilová
Ahoj, jmenuju se Tereza a miluju pohyb, moře, hory a les.
Miluju tanec, jízdu na kole, jogu, lyže, běžky, ráda lezu na umělé stěně.
Dřív jsem divočila jako instruktorka na lekcích zumby a nebo překonávala svoje limity na boot campech nebo trampolínkách.
Teď už se snažím energii při cvičení spíše tvořit, abych byla plná radosti pro svoje nejbližší okolí.
Pokud i ty ráda protáhneš tělo, ale zároveň už si vážíš sama sebe, přijď ke mně.
Pokud se chceš rozhýbat a zároveň se nebojíš zpomalit, přijď ke mně.
Pokud jsi pro někoho málo a pro někoho moc, ráda nosíš podpatky a přesto se ti nejlíp dýchá v lese, přijď ke mně.
Pokud hledáš cestu k sobě a už tě nebaví zavdečovat se všem okolo, přijď ke mně.
Užijem si to a budem takový jaký jsme. Mimo škatulky a přesto šťastný a spokojený.
Těším se na tebe na hodinách pilatesu s Terezou ♡
Eva Krejčí

S Pilates jsem začala nejdříve jako klient, a to už je pár let. Uchvátila mě preciznost, důkladnost cvičení, kdy zdánlivě jednoduchý cvik vyžaduje velkou míru koncentrace a dokonalou souhru celého těla. Bavilo mě objevovat své tělo, rozumět mu a využít cvičení pro svůj i běžný život. Pilates cvičení mě zaujalo natolik, že jsem chtěla proniknout víc do této metody a pokusit se šířit tuto metodu dál.

Pokud bych chtěla říct, který cvik je můj nejoblíbenější, nedokážu říct jen jeden cvik. Cviky v sedu pro mě byly výzvou, zvlášť spojené s rotací, také správné rolování páteře nebylo vůbec snadné. Ale dnes….

michaela trousilová

Všechny Vás vřele zdravím :-)

Pohyb a hudba patří odjakživa neodmyslitelně k mému životu, stejně jako láska ke zvířatům a k přírodě.
A proto mě zaujal právě HEAT.
Přirozený pohyb (chůze) spolu s melodickou hudbou, která dokáže až povznášet, je zázračné spojení, které mě doslova nabíjí pozitivní energií a nadějí.
Báječně to doplňuje vzájemná souhra spolu s Vámi klientkami/klienty, kde cítím, že jsem Vám motivací k pohybu a stejně tak Vy jste mou motivací. Právě Vy a společné nadšení pro pohyb dodává lekcím onu zlatou třešničku.
Budu se těšit na společné lekce, kterými Vás ráda provedu ať už si přijdete odpočinout, vypnout myšlenky nebo dát pořádně do těla.
Každý si pojďte podle svého vnitřního nastavení a svých možností, hlavně pro radost a spokojenost 😉
Míša Šímová

Jmenuji se Míša Šímová a sport je součástí mého života od 4 let, kdy jsem vrcholově závodila v moderní gymnastice.

Po deseti letech jsem se závoděním skončila a začala zkoušet jiné sporty, až jsem zakotvila u skupinových lekcí všeho druhu.

V současnosti jsem certifikovaná trenérka fitness a vedu lekce bodyformingu, nebo kruhových tréninků a protože ráda tančím, doplňuji to Zumbou.

Mým cílem a přáním je, aby jste z lekcí odcházeli se skvělým pocitem a cvičení pro Vás byla radost, odpočinek a zábava!

A že při něm spálíme nějakou tu kalorii a vytvarujeme tělíčko bude jen třešinka na fitness dortíku! 🙂

Ilona Mayerová

Ahoj jmenuji se Ilona a ráda sportuji.
Vedení skupinových lekcí se věnuji už více než 5let. Jsem lektorkou TRX, H.E.A.T. programu a vedu také lekce bosu a břišní pekáč. Momentálně jsem +5kg, tak se pojďme společně těch kil zbavit nebo se přijďte jen tak protáhnout :-).
Moje motto: Kdo chce – hledá způsob, kdo nechce – hledá důvod!

tereza schelle
„K H.E.A.T. jsem se dostala v roce 2015, když jsem se po narození prvního syna potřebovala opět rozhýbat.  Brzy se z toho stala láska a jeden z mých nejoblíbenější způsobů pohybu.
 Je to jeden z mála sportů, který mě nikdy neomrzí a po kterém mě nikdy nic nebolí 😉

Když přišla možnost stát se instruktorem, tak jsem neváhala. Moc mě baví ta možnost podpořit i ostatní v pohybu a sestavit lekci, která bude pro vás příjemným zážitkem.“

Aneta Choutková
  • “LOVE your life – LIVE your life”

    Již od malička mě bavil sport a denně jsem byla v pohybu. Hrála jsem basketbal, běhala, jezdila na kole, plavala, lyžovala. Postupem času jsem se dostávala do kontaktu se skupinovými lekcemi. Nejvíce mě bavily dynamické, posilovací lekce. Skupinové lekce mě začaly natolik bavit, že jsem se rozhodla stát se i lektorkou. Díky tomu jsem se dostala do kontaktu s fitness centry a začala jsem se věnovat aktivně i fitness. Absolvovala jsem kurz osobního trenéra a denně cvičila sebe i své klienty. Postupem času jsem však zjistila, že mé tělo potřebuje také odpočinek a kompenzaci veškerého toho fyzického a psychického napětí. Začala jsem chodit tedy na lekce jógy, které mi daly pocit pohody, zklidnily mysl, uvolnily svalové napětí a dodaly nepopsatelnou harmonii a energii do života. Tyto pocity prožívám dodnes a ráda bych je předala i vám.

    V józe využívám jak sílu a dynamiku, tak i klid, pohodu a relaxaci. Během cvičení se zaměřuji na správné provedení cviků, které korespondují se základy správného nastavení těla.

    Během mých lekcí posílíte ochablé svaly, zejména svůj CORE, zlepšíte držení těla, odstraníte různé disbalance a bolesti. Jako bonus si krásně odpočinete, pročistíte si mysl a zlepšíte si náladu.

lenka krejčíková

Jmenuji se Lenka Krejčíková a cvičení už mě provází životem řadu let. Stát se trenérkou skupinových lekcí byla má další životní etapa a snažím se aby lekce bavila každého a klienti je nebrali jako trápení a mučení, ale radost sama sobě.

Petra Pravencová

Nikdy není pozdě začít

Mám ráda pohyb ve všech jeho podobách. Od baletu a juda, které jsem si postupně vyzkoušela v dětství, až po fitness, posilovnu, běh a jógu. K těm jsem si došla v dospělosti. I když jsem v určité životní fázi mívala i jiné priority, dá se říct, že sport je mou celoživotní vášní. A protože mě baví posouvat hranice, naslouchat vlastnímu tělu, a hlavně předávat zkušenosti ostatním, přirozený vývoj okolností mě dovedl tam, kde jsem dnes: Stala jsem se profesionální trenérkou. Zaměřuji se na funkční cvičení, tj. pohyb s přenositelností do běžného života. Na mobilitu, na přirozený pohyb, tak aby člověk byl i v pozdějším věku schopný dělat běžné věci.

Ukážu vám, že je možné dostat se do zdravé kondice, i když jste na sport třeba spoustu let neměli čas. Z vlastní zkušenosti vím, že pohyb nezná věkovou hranici. Ozvěte se mi – začít můžeme třeba už dnes.

Kurzy: Instruktor kondičního posilování 3D Fitness Academy, Programing skupinových lekcí 3D Fitness Academy, TRX® funkční trénink 3D Fitness Academy, TRX® osobní trénink 3D Fitness Academy, Metoda přirozeného pohybu 3D Fitness Academy, Kettlebells 3D Fitness Academy, DNS I (II absolvuji únor 2022), Silový trénink, IMV Moderní výživa, Diagnostika Core Training, Animal Flow® Level 1 atd.

Davídková Kristýna
Lucie Dědičová
Davídková Kristýna
Kristýna Davídková

S programem H.E.A.T.  jsem se seznámila již v roce 2010. Po narození dcery mi právě H.E.A.T. pomohl vrátit se do formy.

K tomu stát se instruktorem jsem se tedy doslova „prochodila“. Od mládí sportuji, běhám, mám ráda lyže, běžky, plavání. Miluji hudbu, přírodu, cestování a sladké (bohužel).

H.E.A.T. program byla láska na první „šlápnutí“. Z mého pohledu je to ideální aktivita určená doslova pro každého bez rozdílu věku a kondice. Jde o jednoduchý a člověku nejpřirozenější pohyb – obyčejnou chůzi. Zvládne ji každý, kdo dokáže chodit!

Pro někoho H.E.A.T. může být kondiční trénink, pro někoho účinná spalovačka a pro jiného třeba příjemná procházka. Mně osobně bude ctí Vás touto Vámi vybranou cestou provázet. Mým přáním je, aby klienti odcházeli z lekce pozitivně nabití, cítili se spokojeně a rádi se vraceli.

Tereza Vojtková
jana Ŕezníčková

 Ahoj, jmenuji se Jana,

pocházím ze sportovní rodiny a tak mě sport provází od útlého věku.

Od školních let jsem závodila v atletice a lásku k běhání mám dodnes, stále si občas střihnu nějaký ten závod jako půlmaraton či maraton.

Nevím, jak kdo milujete zimu, ale já ji v Praze moc nemusím. Odvezte mě na hory, dejte mi lyže či snowboard a nedostanete mě z kopce.

Také bych chtěla zmínit, že jsem trenérkou sportovní gymnastiky III. třídy a hlavně instruktorka fitness II. třídy. A jak jsem se k tomu dostala? Potkala jsem „sporťáka“, ten mě pozval na první rande a hádejte kam… DO POSILOVNY a pak to šlo ráz na ráz … úspěšně jsem se účastnila závodů v kulturistice a v body fitness. Do závodní přípravy jsem s oblibou zařazovala i skupinové lekce aerobiku, pilates a dalšího cvičení…  Následovala svatba, děti, trenérské kurzy a workshopy a teď jsem tady pro vás.

Mám připravené hodiny,  při kterých se zapotíte, spálíte spoustu kalorií, zpevníte svalstvo celého těla včetně stabilizačního systému páteře, posílíte kardiovaskulární systém a získáte pozitivní energii do každodenního života.

TĚŠÍM SE NA VÁS 😊

Pavlína Fílová
H.E.A.T. jsem si po padesátce našla jako zimní náhradu za rekreační cyklistiku….a jak to dopadlo?  Na páse chodím i v létě! 🙂
„Všechno má svůj čas“
Davídková Kristýna
lucie kesnerová

Sport je můj život, jsem vystudovaný pedagog a od dětství se paralelně věnuji sportu. V první řadě to bylo plavání, z kterého dnes již zbyla práce u VZS a občas si vezmu lekce plavání s rodiči a jejich malými dětmi, když nemám službu na bazénu. V rámci suchých aktivit se mi podařilo nasbírat spousty diplomů v rámci akreditovaných programů skupinových lekcí od cyclingu a aerobních až po pilates a zdravotní cvičení. 

Ve svých lekcích se zaměřuji na tělo jako celek, jelikož umět využít sílu celého těla je pak skvělá a užitečná dovednost, kterou člověk ocení hlavně při každodenních domácích činnostech a nebo i při volnočasových aktivitách.
Doufám, že se brzy potkáme na některé z mých lekcí. Sportem ke zdraví :-)
Davídková Kristýna
ADÉLa reichertová

Pohyb je můj hnací motor. Miluji chůzi ať už v horách nebo po městě a tak mě má vášeň dovedla k HEATu. Chodím a běhám na páse už asi 13 let. Baví mě předávat svou energii a motivovat lidi k pohybu, dosažení svých cílů a i posouvat své vlastní hranice.